واتس آپ امکان ارسال پیام مخفی شونده را به کاربران می دهد!

لوگوی واتساپ

واتس آپ پیام‌رسان متعلق به شرکت فیس‌بوک قصد دارد قابلیت جدیدی در اختیار کابران قرار دهد. این قابلیت به کاربر این اجازه را می‌دهد که در مکالمات خصوصی خود پیام‌هایی ارسال کند که به صورت خودکار از بین می‌رود.

جدیدترین نسخه اندروید پیام‌رسان واتس آپ دارای یک قابلیت مخفی به نام «حذف پیام‌ها» یا “Delete messages” است. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که یک تایمر انقضا برای تمام پیام‌های خود در نظر بگیرید.


واتس آپ امکان ارسال پیام مخفی شونده را به کاربران می دهد!

 

گفتنی است این تایمر مختص پیام‌هایی است که در گفتگوهای خصوصی (فرد با فرد) رد و بدل می‌شود.

پیام مخفی شونده واتس آپ

وقتی این قابلیت را فعال کنید، مدتی بعد از آن‌که گیرنده پیام شما را خواند، پیام محو یا به عبارتی مخفی می‌شود. قرار است که این قابلیت برای تمامی پیام‌ها فعال شود. ولی مشخص نیست که چگونه واتس آپ می‌خواهد این قابلیت را در چشم کاربر، جلوه‌دار و بزرگ کند. زیرا بسیاری از رقبای این پیام‌رسان از قبیل تلگرام قابلیت گفتگوی جداگانه و حذف‌شدنی محرمانه را در اختیار کاربر می‌گذارند ولی این گفتگوها بر مکالمات کنونی کاربران با مخاطب تأثیر نمی‌گذارد.

این مطلب را بخوانید:  ادغام فیس‌بوک ، واتس آپ و اینستاگرام

در حال حاضر واتس‌اپ امکان اشتراک‌گذاری پیام‌هایی که فوراً پس از خواندن مخاطب از بین می‌رود را فراهم نکرده است. این در حالی است که پلتفرم ‌های مشابه مانند اینستاگرام چنین قابلیتی را دارند. انتظار می‌رود که به زودی این قابلیت واتس‌اپ برای پیام‌های گروهی هم اعمال شود. هنوز زمان قرار گرفتن این ویژگی در اختیار کاربران مشخص نیست.ثبت اطلاعات استخدامی در بانک رزومه شرکت صنعت پرداز سبز


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

--خالی--

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

دانشنامه – دانش واژه های اخیر

  • تنش مؤثر

    تنش مؤثر (Effective Stress)، تنشی است که بوسیلهٔ بدنهٔ خاک (اسکلت خاک) تحمل…

  • پس لرزه

    پس لرزه (به انگلیسی: Aftershock) به زمین لرزه کوچک‌تری گفته می‌شود که پس…

  • گسل

    گسل یا گسله (به انگلیسی: Fault) به شکستگی‌هایی اطلاق می‌شود که سنگ‌های دو…

--خالی--

logo-samandehi