Generic selectors
فقط مطابقت دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در متن
جستجو در پست ها
جستجو در صفحات
فیلتر بر اساس دسته
اخبار کنفرانس
اخبار و تازه های سایت
استخدام مهندس برق
استخدام مهندس شیمی
استخدام مهندس صنایع
استخدام مهندس عمران
استخدام مهندس کامپیوتر
استخدام مهندس متالوژی
استخدام مهندس معماری
استخدام مهندس مکانیک
استخدام و فرصت های شغلی
سازه های شگفت انگیز
وب گشت فناورانه
ویدئو

هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

این کنفرانس بین المللی در مورخ ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۷ با محوریت مهندسی و علوم کاربردی در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار خواهد گردید، این رویداد را با توجه به دوره برگزاری، کمیته علمی و حامیان خارجی آن می توان از جمله با اعتبارترین کنفرانس های بین المللی در موضوعات مرتبط با مهندسی و علوم کاربردی به شمار آورد و دبیرخانه کنفرانس همواره تلاش نموده است تا با هدف پویایی جامعه و رسیدن به نوآوری های جدید گامی هر چند کوچک در مسیر علم بردارد.

مزایای شرکت در کنفرانس:

​​نمایه سازی مقالات در پایگاه علمی ProQuest

درج مقالات کنفرانس در پایگاه علمی Google scholar

اختصاص کد DOI به مقالات کنفرانس

دریافت گواهینامه بین المللی Oxford Cert انگلستان

امکان ثبت نام به صورت حضوری و غیرحضوری

چاپ مقالات پذیرفته شده در مجلات معتبر ISI , Scopus

استفاده از پنل های تخصصی در روز کنفرانس

حضور و سخنرانی نمایندگان دانشگاه ها و موسسات علمی خارجی

اهدای تندیس به مقالات برتر در روز کنفرانس

دریافت محتویات کنفرانس در قالب پکیج کنفرانس

تاریخ های مهم:

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: ۷ تیر ماه ۱۳۹۷

آخرین مهلت ثبت نام: ۹ تیر ماه ۱۳۹۷

تاریخ برگزاری کنفرانس: ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۷

وبسایت کنفرانس: www.7iceasconf.com

محل برگزاری کنفرانس: پاریس، پایتخت کشور فرانسه

نام کنفرانس: هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

درباره محل برگزاری

درباره پاریس

پاریس ، پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان‌های ناحیه ایل-دو-فرانس است. رود سن از میان این شهر می‌گذرد.پاریس یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌های اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است.پاریس بزرگ‌ترین شهر اقتصادی اروپا و پنجمین شهر اقتصادی جهان از نظر سطح تولید ناخالص داخلی است. این شهر به تنهای ینزدیک به ۵۳۳ میلیارد یورو یعنی نزدیک به ۲۵٪ تولید ناخالص داخلی فرانسه را در دست دارد. پاریسی ها با دارا بودن ۴۲٬۷۰۰ دلار تولید ناخالص سرانه رتبه اول را از این نظردر قاره اروپا را دارا هستند. دفتر مرکزی ۳۶ شرکت از ۵۰۰ شرکت برتر جهان در پاریس قراردارد که پس از توکیو از این نظر رتبه دوم جهان را در اختیار دارد. منطقه «لا دفانس»در شهر پاریس به عنوان مهمترین مرکز اقتصادی اروپا شناخته می‌شود. این شهر میزبان شماریاز برجسته‌ ترین سازمان‌های بین‌المللی هم‌چون یونسکو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتاق بازرگانی بین‌المللی است.جمعیت شهر پاریس حدود ۲٬۱۶۴٬۹۹۴ تن است. جمعیت منطقه شهری پاریس بالغ بر ۹٫۹۳ میلیون نفر بوده و جمعیت این شهر همراه حومه آن به حدود۱۲ میلیون نفر می‌رسد و یکی از پر جمعیت‌ترین شهرهای اروپا به شمار می‌رود.پاریس ازشناخته‌ ترین مقصدهای گردشگران جهان است. سالانه حدود ۴۵ میلیون نفر توریست از پاریس دیدن می‌کنند. تعداد زیادی از آثار دیدنی، موسسات و پارک‌های مشهور جهان در این شهر قرار دارند. پاریس همچنین با دارا بودن ۴۷۸٬۰۰۰ درخت سرسبزترین پایتخت اروپا شناخته شده است.

این مطلب را بخوانید:  چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2020)

درباره فرانسه

فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی ازکشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای منطقه‌ها و قلمروهای آنسوی دریاهای زیادی نیز هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش).به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب را داده‌اند.بر پایه مساحت،فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در همه قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون تَن است که با این شمار، فرانسه در رتبه دومین کشورپرجمعیت پس از آلمان در اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است.پاریس بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است. قانون اساسی فرانسه برپایه یک همه پرسی در ۴ اکتبر ۱۹۵۸ به رسمیت رسیده است. این قانون تأکیدبر ایجاد کشوری سکولار و دموکرات دارد که مردم در آن، حق حاکمیت را ایجاد می‌کنند.اعلامیۀ حقوق انسان و شهروند که در انقلاب فرانسه تدوین شد و در نوع خود یکی ازنخستین سندهای تاریخی در این زمینه به شمار می‌آید، به گونه ای بیانگر باورهای این کشور است.پس از پایان قرون وسطا، فرانسه تبدیل به یکی از نیرو‌های برتر در منطقهٔ اروپا شد به گونه ای که در سده های ۱۹ و ۲۰ دارای کلونی‌ها و مناطق تحت استعماربسیاری بود. همچنین در طول تاریخ طولانی این کشور، فرانسه تبدیل به مهمترین کانون پرورش بسیاری از هنرمندان، اندیشمندان و دانشمندان در زمینه‌های گوناگون گردید تاجایی که این کشور را مرکز پیدایش و شکوفایی فرهنگ مدرن جهان می‌پندارند. در طی سدههای هفدهم و هجدهم، جامعهٔ علمی، فرهنگی و هنری فرانسه و اندیشمندانی که از سراسراروپا به آن می‌پیوستند دورانی را رقم زدند که به آن «دوره روشنگری» نامبرده می‌شود و از لحاظ دستاوردهای فکری و اجتماعی یکی از درخشان‌ترین دوره‌های تاریخ بشر است. فرانسه چهارمین کشور دارندهٔ بیشترین میراث جهانی یونسکو در جهان است که به همین دلیل، هر ساله بیش از ۸۳ میلیون گردشگر خارجی جذب این کشور می‌شوند – آماری بیش ازهر کشور دیگری در جهان. در زمینه هایی چون فرهنگ، علوم بنیادی، صنعت و فناوری، هنر،نظام، اقتصاد و سیاست، فرانسه یکی از کشورهای مهم و تأثیرگذار جهان می‌باشد. این کشور دارای رتبهٔ پنجم در بین سایر کشورها از نظر بودجه و هزینه‌های نظامی است.همچنین از نظر ذخایر هسته‌ای، رتبهٔ سوم را داراست. فرانسه یکی از کشورهای گسترشیافته است که نیروی اقتصادی زیادی دارد. از اویه اقتصادی، دارای پنجمین اقتصادبزرگ جهانی و از نظر برابری قدرت خرید دارای رتبهٔ هفتم جهانی است.در زمینهٔ استانداردهای بین‌المللی، فرانسه را می‌توان از کشورهای پیشرو دانست. استانداردهای بالای زندگی، تحصیلات، سلامت، امید به زندگی، آزادی و شاخص بالای توسعه انسانی فرانسه را از جمله کشورهای ایده‌آل برای زندگی معرفی می‌کند. فرانسه همچنین ازکشورهای مؤسس سازمان ملل متحد بوده و یکی از پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان مللنیز می‌باشد. فرانسه همچنین در چندین گروه و نهاد بین‌المللی دیگر چون فرانسه‌زبانی،گروه هشت، گروه بیست، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، سازمان تجارت جهانی واتحادیهٔ لاتین عضویت دارد. این کشور همچنین از کشورهای پیشرو در تأسیس اتحادیۀاروپا بوده است.

این مطلب را بخوانید:  پنجمین سمپوزیوم بین المللی آب و سد گروه آسیا - اقیانوسیه

 

محورهای کنفرانس:

۱- علوم مهندسی
مهندسی مکانیک
مهندسی برق
ریاضیات
مهندسی هوا فضا
مهندسی شیمی
مهندسی صنایع
مهندسی معماری
مهندسی کشاورزی
مهندسی متالوژی
مهندسی معدن
مهندسی عمران
مهندسی کامپیوتر

۲- علوم کاربردی
شیمی کاربردی
فیزیک
ایمونولوژی
زمین شناسی
علوم داروئی
بیوتکنولوژی
صنایع غذایی
علوم آزمایشگاهی
میکروبیولوژی
زیست شناسی

۳- علوم انسانی
علوم تربیتی
آمار
روانشناسی بالینی
حقوق
روانشناسی عمومی
زبان انگلیسی
آموزش زبان
اقتصاد
مدیریت
هنر

 

پوستر کنفرانس:

هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

 

برای آگاهی از سایر کنفرانس های مرتبط با مهندسی عمران، اینجا را کلیک کنید.

2 نظر در “هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانشنامه – دانش واژه های اخیر

  • ضریب پواسون

    نسبت کرنش جانبی (عرضی) به کرنش محوری (طولی) را نسبت پواسون یا ضریب…

  • کرنش جانبی

    کرنش‌های پدید آمده تحت نیروی محوری P در راستاهایی غیر از راستای نیروی…

  • نسبت خستگی

    نسبت عمر خستگی (استحکام خستگی) به استحکام کششی ماده را نسبت خستگی می…

--خالی--

logo-samandehi